Acasă » CREATII LITERARE ELEVI

CREATII LITERARE ELEVI

1. Palatul Copiilor Slobozia, Ialomita – Sandu Raluca (cls. a VI-a), Ghetu Cristina (cls. a VI-a), Baciu Alexandra (cls. a IX-a), Beiu Izabela (cls. a XI-a), Gogu Ionut (cls. a XI-a)
2. Liceul Teoretic ,,Gaudeamus” Chisinau, Rep. Moldova – Busuioc Sergiu (cls. a XII-a), Celpan Viorel (cls. a XII-a), Munteanu Lilian (cls. a XI-a)
3. Liceul Academiei de Stiinte a Moldovei, Chisinau, Republica Moldova – Suratel Vera (cls.a XI-a), Isac Eugenia (clasa a XII-a), Vinitchi Andrei (clasa a XII-a, Capsuna Ion (clasa a XII-a)

4. Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Mioveni, Arges – Iordache Sebastian, Vlasceanu Ana, Olteanu Alin, Baciu Mihai, Dalu Rares (cls. a IV-a A), Mares david, Zamfir Catalin, Dobra Andrei (cls. a VIII-a C), Bezdedeanu Andreea (cls. a VI-a A)
5. Scoala Gimnaziala Nr. 3 Darmanesti, Bacau – Cimpeanu Elena (cls. a VII-a)
6. Scoala Gimnaziala Nr. 116 Bucuresti, sect. 3 – Murzea Adina, Petcu Anamaria, Lazar Adela, Bordeanu Alisa, Hanciu Theodor Mihail, Carbarau Iustin (clasa I), Carbarau Antonio (cls. a V-a), Gheorghe Ioana (cls. a VIII-a)
7. Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slobozia, Ialomita – Andrei Ana Maria (cls. a V-a B), Musat Daria, Dobrin Andreea Teodora, Raduta Bianca-Nicoleta, Lepadatescu Daniel, Lepadatescu Liviu (cls. a III-a B), Romaniuc Roxana (cls. a VII-a B)
8. Scoala Gimnaziala Nr. 3 Pucioasa, Dambovita – Nuta Paula, Varjoghe Iulian
9. Scoala Gimnaziala Perieti, Ialomita – Ionita Florin, Munteanu Daniela (cls.a VI-a B)
10. Liceul Tehnologic ,,Inaltarea Domnului” Slobozia, Ialomita – Dutu Elena Loredana (cls. a XI-a B), Sarbu Florina-Roxana (cls. a IX-a B), Caruta Georgiana (cls. a XI-a B), Dinu Larisa (cls. a X-a C),Toader Gratiela (cls. a XI-a B)
11.Scoala Gimnaziala Nr. 1 Ramnicu Sarat, Buzau – Antohe Anca Stefania (cls. a IV-a), Coman Cristina Elena (cls.a V-a B), Capbun Elena (cls. a V-a C),Carp Bogdan (cls. a V-a C), Oprea Andreea (cls. a V-a C), Alexandru Andrei Stefan (cls.a VI-a B),Rapeanu Laura Elena (cls. a VI-a B), Boboc Catalin (cls.a VI-a B), Oancea Alexandra (cls.a VI-a B), Marin Vanessa-Ramona (cls. a VI-a B), Gheoghiulescu Andrei (cls.a VI-a B), Moldoveanu Stelian Daniel (cls. a VI-a B),Balanescu Adriana (cls. a VI-a B), Antohi Mihaela Stefania (cls.a V-a B), Nedeloiu Lavinia Andrea (cls. a V-a B), Manea Ramona (cls.a VII-a B)
12. Colegiul National ,,Mihai Viteazul” Slobozia, Ialomita – Fasie Andrei(cls. a IX-a)
13. Colegiul Tehnic ,,Dorin Pavel” Alba Iulia, Alba – Caletean Ispas (cls. a X-a C), Dan Delia Maria (cls.a XI-a B)
14. Scoala Gimnaziala ,,Grigore Moisil” Ploiesti, Prahova – Prusan Nectarie Stefan, Datcu David (cls.a IV-a)
15. Colegiul National ,,Mihai Viteazul” Slobozia, Ialomita – Baciu Raluca Alexandra, Gheorghe Mihaela, Iosif Anca Mihaela, Petrosan Ionela (cls.a IX-a F)
16. Liceul Tehnologic ,,Eremia Grigorescu” Marasesti, Vrancea – Stan Georgiana (cls.a X-a A)
17. Scoala Gimnaziala de Arte ,,N. N. Tonitza” Barlad, Vaslui – Fratiman Clara Ioana, Caimac Andrei, Caprita Paula (cls.a VI-a)
18. Colegiul National ,,Vladimir Streinu” Gaesti, Dambovita -Marin Georgiana (cls. a XII-a G), Oancea Andreea (cls.a IX-a G)
19. Scoala Gimnaziala ,,Lucian Blaga” Farcasa, Maramures – Bartha Emeric Arthur, Dunka Dacian, Pop Oana (cls.a IV-a A)
20. Scoala Gimnaziala Saulesti, Gorj – Baragan Codruta, Preda Matteo, Scrieciu Elena Aurelia (cls. a III-a)
21. Scoala Gimnaziala ,,Avram Iancu” Abrud, Alba – Cioflica Paul, Felea Irina, Balsan Radu, Jurca Mihai, Narita Diana (cls. a IV-a B)
22. Scoala Gimnaziala Albesti, Ialomita -Grigore Georgiana (cls. a VIII-a A)
23. Liceul Tehnologic ,,Nicolae Teclu” Bucuresti, sect. 3 – Enescu David (cls. a XI-a A)
24. Scoala Gimnaziala Vranesti-Calinesti, Arges – Voicu Bianca (cls. a VI-a B)
25. Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu” Slobozia, Ialomita – Radu Nicoleta (cls. a X-a E)
26. Scoala Gimnaziala Nehoiu, Buzau – Moraru Andreea (cls.a III-a)
27. Scoala Gimnaziala Nr.116 Bucuresti – Gheorghe Ioana, Carbarau Antonio
28. Scoala Gimnaziala Nr. 178 Bucuresti – Voicu Eva Stefania
29. Liceul Tehnologic ,,Inaltarea Domnului” Slobozia, Ialomita – Ionita Florin, Munteanu Daniela
30. Colegiul Tehnic de Marina ,,Al. I.Cuza” Constanta, Constanta – Olaru Marius, Bebu Alexandru
31. Scoala Gimnaziala Speciala Nr. 3 Bucuresti – Rusu Andrei, Dinca Cristina, Albu Gabriel, Tuta Marius, Calina Daniel, Gurau Veronica, Paraschiv Marius
32. Liceul Tehnologic ,,Al.I.Cuza” Slobozia, Ialomita – Manailescu Denis Marius, Filipescu Liviu, Dinu Andrei Alexandru, Constantin Daniel Stefan
33. Scoala Gimnaziala ,,Nicolae Titulescu” Bucuresti – Tudor Daria, Teodorescu Doina (clasa a III-a D)
34. Scoala Gimnaziala ,,Geo Bogza” Bucuresti – Dawoud Diana, Solomon Maria (clasa a III-a A)

Lasă un răspuns

Te rog autentifică-te folosind una dintre aceste metode pentru a publica un comentariu:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s